Rozhodla druhá branka, mínil trenér Weber po zápase Karviné na Spartě

Dva body za dvě remízy, poté prohra na půdě pražské Sparty. Taková je dosavadní bilance fotbalistů MFK Karviná v rozbíhajícím se ročníku prvoligové soutěže.

Reklama

 

Karvinští měli v úvodu zajímavý los, když dvakrát ze tří kol se představili v Praze a také hostili nováčka soutěže. Utkání s Pardubicemi se hrálo na hřišti pražských Bohemians, kde mají Pardubičtí domácí prostředí. Na nerozhodný výsledek pak tým MFK navázal dělbou body s Hradcem Králové. Nejtěžší zkouška následně přišla v Praze na Spartě.

„Měli jsme příležitosti i na Letné. To jsou momenty, které na Spartě musíte proměnit. To se nám ale nepovedlo. Utkání bylo dlouho otevřené. Druhá branka utkání rozhodla, Sparta se zklidnila,“ hodnotil karvinský trenér Jozef Weber při on-li tiskové konferenci prohru 0:2.

"Sparta vyhrála zaslouženě 2:0. Po utkání jsem říkal Pavlovi Vrbovi, aby to stejně pro ni dopadlo i v úterý v Monaku v odvetě 3. předkola Ligy mistrů. Tím, že Sparta nerotuje sestavu, vstoupila do utkání aktivně. Počítali jsme s tím, zvolili jsme trošku defenzivnější rozestavení,“ líčil Weber.

„Nechtěli jsme ale hrát prvních 15 až 20 minut defenzivně. Po gólu se aktivita navýšila. Do druhé půle jsme zvažovali, že změníme rozestavení, ale neudělali jsme to. Hráči dokázali, že i v tomto rozestavení se dá hrát odvážnější útočnější fotbal,“ uvažoval Weber.

„Úvod druhé půle se nám povedl. Na branku jsme stříleli, ale buď nad nebo vedle. Nevím, jestli jsme branku ohrozili. Bez toho je složité na Spartě něco uhrát,“ dodal karvinský trenér.


...

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

2.5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Vítkovice? Na titul se nedá zapomenout, říká ligový mistr Houška Vítkovice? Na titul se nedá zapomenout, říká ligový mistr Houška
Vítkovice? Nejkrásnější etapa v kariéře, říká ligový mistr Houška Vítkovice? Nejkrásnější etapa v kariéře, říká ligový mistr Houška
Vukadinovič se vrátil do Zlína Vukadinovič se vrátil do Zlína

Do Beskyd se cestující dostanou z Ostravy novými soupravami Do Beskyd se cestující dostanou z Ostravy novými soupravami
Trenéra Jiřího Jarošíka nahradil v Prostějově Daniel Šmejkal Trenéra Jiřího Jarošíka nahradil v Prostějově Daniel Šmejkal
Fotbalisté Zbrojovky Brno dominovali v Ústí a chystají se na Spartu B Fotbalisté Zbrojovky Brno dominovali v Ústí a chystají se na Spartu B


Komentáře