Moc mě mrzí, že jsme nevyhráli, litoval brněnský trenér Dostálek

Fotbalový stadion v zimě - ilustrační snímek. Foto MoravskeListy.czFotbalový stadion v zimě - ilustrační snímek. Foto MoravskeListy.cz

Bezbrankovou remízou skončilo moravské fotbalové derby mezi Zbrojovkou Brno a FC Fastav Zlín. Brněnský tým figuruje po devatenácti kolech první ligy na patnáctém místě. Zlínští jsou o několik příček výš, když mají odehráno o dva zápasy méně.

Reklama

 

Trenér domácích Richard Dostálek přiznal, že v zápase bylo hodně momentů, které takříkajíc budily vášně, ať už gólem skončily nebo neskončily.

„Těžko se mi to hodnotí. Tlačili jsme se za vítězstvím, byť terén nenahrával kombinační hře. Vytvořili jsme si slušné příležitostí. O to víc mrzí, že jsme nevyhráli,“ posteskl si Dostálek při on-line tiskové konferenci po zápase.

A připustil rozčarování. „Situaci po odvolaném gólu mi nikdo z rozhodčích nevysvětlil. Nevím, co se tam stalo. Cítím křivdu. Pokud tam měl být náš faul, tak se ptám, proč sudí nepískal faul o tři vteřiny dřív při kontaktu na Pachlopníka. K tomu se musí vyjádřit rozhodčí, ne my trenéři," uvedl Dostálek.

Potočný z Baníku Ostrava posílil Zlín

Hosté ze Zlína nastoupili poprvé s novými hráči. Zkušený Roman Potočný přišel na hostování z Baníku Ostrava a nadějný Moc mě merzíDominik Janošek hrál do konce ledna za Mladou Boleslav, kde hostoval z Plzně. Nyní zamířil na hostování do Zlína.

„Oba nám pomohli k bodu,“ řekl trenér Bohumil Páník na jejich adresu po zápase.

Především u Potočného je změna dresu překvapivá. Je to pro něj další přesun v kariéře. Výrazně na sebe upozornil v Teplicích, potom přestoupil do Liberce. A za tamní Slovan nastřílel za podzim 2019 devět gólů a byl libereckou oporou v ofenzivě. Pak se rozhodl pro odchod do Baníku Ostrava, kde v poslední době neměl pevné místo v sestavě.

Trenér Páník se vyjádřil i k dramatické koncovce v Brně. „Co se týče odvolaného gólu Brna, byla to rozporuplná situace, kterou posuzoval VAR. Když se na to jde sudí dívat, tak tam asi něco bylo. Nemohu to přesně posoudit, jsem od toho 70 metrů. Dnes byl VAR na naší straně,“ zaznamenala média jeho názor.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

4 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Vukadinovič se vrátil do Zlína Vukadinovič se vrátil do Zlína
Do Beskyd se cestující dostanou z Ostravy novými soupravami Do Beskyd se cestující dostanou z Ostravy novými soupravami
Trenéra Jiřího Jarošíka nahradil v Prostějově Daniel Šmejkal Trenéra Jiřího Jarošíka nahradil v Prostějově Daniel Šmejkal

Fotbalisté Zbrojovky Brno dominovali v Ústí a chystají se na Spartu B Fotbalisté Zbrojovky Brno dominovali v Ústí a chystají se na Spartu B
Ostravští basketbalisté si ze severu Čech přivezli vítězství i prohru Ostravští basketbalisté si ze severu Čech přivezli vítězství i prohru
Brankář Jakub Sedláček posílí hokejisty Olomouce Brankář Jakub Sedláček posílí hokejisty Olomouce


Komentáře