Záložník Pašek se po příchodu z Vítkovic zabydluje v Prostějově

David Pašek. Foto: archiv MoravskéListy.czDavid Pašek. Foto: archiv MoravskéListy.cz

PROSTĚJOV - Aktérem zajímavého přestupu v rámci druhé fotbalové ligy se stal záložník David Pašek. Během letní přestávky zamířil z MFK Vítkovice do 1.SK Prostějov. V dresu hanáckého celku odehrál už tři zápasy.

Reklama

S bilancí není moc spokojen. „Získali jsme jen tři body, to je málo,“ míní Pašek.

Na svém kontě máte přesně stovku ligových zápasů za Zbrojovku Brno. Kde jste působil po odchodu z tamního klubu?

Byl jsem na Kypru a potom rok a půl ve Vítkovicích. V ostravském klubu jsem se nedomluvil na dalším pokračování a chtěl jsem se vrátit blíž k Brnu. Tedy hlavně kvůli rodině. Přece jen z Brna je do Prostějova kratší vzdálenost než do Ostravy.

Můžete už v krátkosti porovnat vítkovický a prostějovský tým?

V Prostějově je zkušenější mužstvo. Ve Vítkovicích byl kádr hodně poskládaný z hráčů, kteří tam působili na hostování z okolních klubů.

Jak hodnotíte dosavadní vystoupení Prostějova ve druhé lize?

Získali jsme jen tři body za úvodní výhru nad Vyšehradem, a to je málo. Začali jsme podzim dobře, ale pak jsme prohospodařili zápas s Vlašimí. A v Ústí nad Labem jsme hráli poprvé v sezoně na soupeřově hřišti.  Dostali jsme tři hloupé góly. Myslím si, že to byl pro nás špatný zápas.

Už jste se zabydlel v prostějovském celku?

Je nás tady hodně zkušených hráčů, co se známe z tehdy prvoligové Zbrojovky Brno. Parta je dobrá, ale především musí být výsledky, abychom mohli hovořit o spokojenosti. Na každého soupeře se musíme nějakým způsobem připravit.  I když může mezi Prostějovem a Zbrojovkou Brno a Prostějovem a Sigmou Olomouc existovat případná sportovní rivalita, takhle to neberu.

SOUVISEJÍCÍ: Trenér Prostějova Oldřich Machala: Chybí nám větší důraz

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

2.33 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Vukadinovič se vrátil do Zlína Vukadinovič se vrátil do Zlína
Do Beskyd se cestující dostanou z Ostravy novými soupravami Do Beskyd se cestující dostanou z Ostravy novými soupravami
Trenéra Jiřího Jarošíka nahradil v Prostějově Daniel Šmejkal Trenéra Jiřího Jarošíka nahradil v Prostějově Daniel Šmejkal

Fotbalisté Zbrojovky Brno dominovali v Ústí a chystají se na Spartu B Fotbalisté Zbrojovky Brno dominovali v Ústí a chystají se na Spartu B
Ostravští basketbalisté si ze severu Čech přivezli vítězství i prohru Ostravští basketbalisté si ze severu Čech přivezli vítězství i prohru
Brankář Jakub Sedláček posílí hokejisty Olomouce Brankář Jakub Sedláček posílí hokejisty Olomouce


Komentáře