Záložník Pašek se po příchodu z Vítkovic zabydluje v Prostějově

David Pašek. Foto: archiv MoravskéListy.czDavid Pašek. Foto: archiv MoravskéListy.cz

PROSTĚJOV - Aktérem zajímavého přestupu v rámci druhé fotbalové ligy se stal záložník David Pašek. Během letní přestávky zamířil z MFK Vítkovice do 1.SK Prostějov. V dresu hanáckého celku odehrál už tři zápasy.

Reklama

S bilancí není moc spokojen. „Získali jsme jen tři body, to je málo,“ míní Pašek.

Na svém kontě máte přesně stovku ligových zápasů za Zbrojovku Brno. Kde jste působil po odchodu z tamního klubu?

Byl jsem na Kypru a potom rok a půl ve Vítkovicích. V ostravském klubu jsem se nedomluvil na dalším pokračování a chtěl jsem se vrátit blíž k Brnu. Tedy hlavně kvůli rodině. Přece jen z Brna je do Prostějova kratší vzdálenost než do Ostravy.

Můžete už v krátkosti porovnat vítkovický a prostějovský tým?

V Prostějově je zkušenější mužstvo. Ve Vítkovicích byl kádr hodně poskládaný z hráčů, kteří tam působili na hostování z okolních klubů.

Jak hodnotíte dosavadní vystoupení Prostějova ve druhé lize?

Získali jsme jen tři body za úvodní výhru nad Vyšehradem, a to je málo. Začali jsme podzim dobře, ale pak jsme prohospodařili zápas s Vlašimí. A v Ústí nad Labem jsme hráli poprvé v sezoně na soupeřově hřišti.  Dostali jsme tři hloupé góly. Myslím si, že to byl pro nás špatný zápas.

Už jste se zabydlel v prostějovském celku?

Je nás tady hodně zkušených hráčů, co se známe z tehdy prvoligové Zbrojovky Brno. Parta je dobrá, ale především musí být výsledky, abychom mohli hovořit o spokojenosti. Na každého soupeře se musíme nějakým způsobem připravit.  I když může mezi Prostějovem a Zbrojovkou Brno a Prostějovem a Sigmou Olomouc existovat případná sportovní rivalita, takhle to neberu.

SOUVISEJÍCÍ: Trenér Prostějova Oldřich Machala: Chybí nám větší důraz

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

2.33 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Věřím, že získáme sebedůvěru, říká nový brněnský trenér Petr Fiala Věřím, že získáme sebedůvěru, říká nový brněnský trenér Petr Fiala
Hokejový Zlín: Cílem je čtvrtfinále play off Hokejový Zlín: Cílem je čtvrtfinále play off
Chceme potvrdit dobré výsledky, přeje si karvinský střelec Michal Petráň Chceme potvrdit dobré výsledky, přeje si karvinský střelec Michal Petráň

Útočník Wágner stihl za tři měsíce Karvinou, Mladou Boleslav a teď Zlín Útočník Wágner stihl za tři měsíce Karvinou, Mladou Boleslav a teď Zlín
Po Rusku bude Ondřej Vaněk hrát za Zbrojovku Brno Po Rusku bude Ondřej Vaněk hrát za Zbrojovku Brno
Fotbalová Opava: Jurečka do rezervy, novou posilou Sus Fotbalová Opava: Jurečka do rezervy, novou posilou Sus


Komentáře