Vukadinovič se vrátil do Zlína

Vukadin Vukadinovič. Foto Archiv MORAVSKELISTYVukadin Vukadinovič. Foto Archiv MORAVSKELISTY

Fotbalový celek FK Fastav Zlín přivítal ve svých řadách staronovou posilu. Do týmu přichází srbský záložník Vukadin Vukadinovič, který přesvědčil vedení zlínského klubu a podepsal novou smlouvu. Uvedl to v tiskové zprávě web prvoligového mužstva.

Reklama

 

„Ze všech klubů jsem se cítil nejlépe tady. Věřím, že zde opět naleznu pohodu, protože Zlín je můj druhý domov,“ poznamenal Vukadinovič.

Jednatřicetiletý rodák ze srbského Bělehradu prošel v česku několika kluby, nejlepší období však prožil ve zlínském dresu. V tom oslavil zisk českého poháru MOL Cup a zahrál si taky evropské poháry. Svými výkony si řekl o angažmá v pražské Spartě, odkud zamířil do tureckého Bolusporu. Následovala ligová angažmá v Karviné a Teplicích, kde skončil v létě 2021. Podzim v probíhající sezoně strávil v srbské lize v barvách Radnički Niš.

„Fotbal jsem určitě nezapomněl hrát. Jsem mentálně silnější. Hodně věcí jsem si uvědomil a chci udělat maximum, abych byl týmu přínosem,“ říká odhodlaně Vukadinović, kterému se narodil syn Vuk. 
„To je jedna z mých hlavních motivací. Chci, aby mě zažil ještě jako fotbalistu v nejvyšší soutěži, i proto budu makat, abych se na této úrovni udržel,“ říká.

Vukadinovič se nejprve připravoval se zlínským B - týmem. Poté byl znovu zařazen do áčka, za které už nastoupil i v přípravném zápase.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

3 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Do Beskyd se cestující dostanou z Ostravy novými soupravami Do Beskyd se cestující dostanou z Ostravy novými soupravami
Trenéra Jiřího Jarošíka nahradil v Prostějově Daniel Šmejkal Trenéra Jiřího Jarošíka nahradil v Prostějově Daniel Šmejkal
Fotbalisté Zbrojovky Brno dominovali v Ústí a chystají se na Spartu B Fotbalisté Zbrojovky Brno dominovali v Ústí a chystají se na Spartu B

Ostravští basketbalisté si ze severu Čech přivezli vítězství i prohru Ostravští basketbalisté si ze severu Čech přivezli vítězství i prohru
Brankář Jakub Sedláček posílí hokejisty Olomouce Brankář Jakub Sedláček posílí hokejisty Olomouce
Oceňuji přístup týmu, kvitoval trenér Ondřej Smetana další výhru Baníku Oceňuji přístup týmu, kvitoval trenér Ondřej Smetana další výhru Baníku


Komentáře