Také Ostrava plně obnovila úřední hodiny

Z Ostravy. Foto Archiv MoravskeListy.czZ Ostravy. Foto Archiv MoravskeListy.cz

  Magistrát města Ostravy obnovil úřední hodiny na všech odborech v plném rozsahu. I nadále ale platí některá preventivní a organizační opatření přijatá v minulých týdnech.

Reklama

 

Přednostně jsou odbavováni klienti, kteří jsou objednáni. Neobjednaní klienti budou odbavováni podle kapacitních možností magistrátu při dodržení povinností, které úřadům stanovila krizová opatření vlády.

Stále přitom platí povinnost používat v prostorách úřadu ochranu dýchacích cest (roušku nebo respirátor či jiný prostředek - šátek, šálu atp.).

Při pohybu v budově je nutné dodržovat ideálně dvoumetrové rozestupy, pokud se nejedná výlučně o členy domácnosti. Snahou magistrátu je vyřídit kvalitně a v co nejkratší době požadavky veřejnosti tak, aby přitom nebyli vystaveni riziku ani oni, ani zaměstnanci úřadu.

Úřední hodiny jednotlivých pracovišť se liší a naleznete je zde: https://www.ostrava.cz/cs/urad/kontakty/uredni-hodiny-1.

Objednat se lze těmito způsoby:

· Přes objednávkový systém: https://objednavky.ostrava.cz/eobs#/jednorazove-prihlaseni/· V případě dotazů se mohou občané obrátit na linku 599 499 311.· Objednávky na CzechPoint a ověřování na telefonním čísle 599 442 382.·

Pro volání na call centrum Magistrátu města Ostravy slouží občanům bezplatná telefonní linka 800 990 980. Operátoři kontaktního centra poskytují informace k vyřizování úředních věcí a rovněž přijímají telefonické objednávky k návštěvě úřadu v agendách řidičských a občanských průkazů, cestovních dokladů, evidence vozidel a živnostenského úřadu.

V případě potřeby zajistí operátoři přepojení hovoru na jednotlivá pracoviště úřadů města Ostravy.

Reklama
Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

4 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

Aktuálně

Zlínský kouč Bohumil Páník pochválil po výhře v Olomouci Romana Potočného, posilu z Ostravy Zlínský kouč Bohumil Páník pochválil po výhře v Olomouci Romana Potočného, posilu z Ostravy
Rekordní počet projektů v Ostravě získá podporu města Rekordní počet projektů v Ostravě získá podporu města
Ela dostala hračky a peněžní dárek Ela dostala hračky a peněžní dárek

Najeli jsme na náš styl hokeje, řekl třinecký trenér Varaďa po výhře na ledě Vítkovic Najeli jsme na náš styl hokeje, řekl třinecký trenér Varaďa po výhře na ledě Vítkovic
Otevírací doba zlínského magistrátu se vrátila do běžného režimu Otevírací doba zlínského magistrátu se vrátila do běžného režimu
Olomouc upravuje úřední hodiny Olomouc upravuje úřední hodiny


Komentáře